Bahagian Khidmat Pengurusan

Encik Juwinikh Bin Jupain
Pegawai Tadbir & Diplomatik M44
Phone: 088-237249
Email: juwinikh@jkm.gov.my

Puan Yunaidah Binti Yusof
Pegawai Tadbir & Diplomatik M41
Phone: 088-245215
Email: yunaidah@jkm.gov.my

Encik Mohamad Amirullah Bin Arbain Sanat
Penolong Pegawai Tadbir N29
Phone: 088 - 243 217
Email: amir.arbain@jkm.gov.my

Puan Nur Azirah Binti Abd Hamid
Penolong Pegawai Tadbir N29
Phone: 088-245215
Email: azirah@jkm.gov.my

Puan Suhailah Binti Pardi
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N22
Phone: 088-245215
Email: suhailah@jkm.gov.my

Puan Sarinah Binti Siunong
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N19
Phone: 088-245215
Email: sarinahsiunong@jkm.gov.my

Puan Faridah Lee
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N19
Phone: 088-245215
Email: faridah.lee@jkm.gov.my

Encik Subrie Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N19
Phone: 088-245215
Email: subrie@jkm.gov.my

Encik Bonafice David Embee
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) S19
Phone: 088-245215
Email: bonafice@jkm.gov.my

Puan Siti Hawah Binti Stu
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N19(Kontrak)
Phone: 088-245215
Email: hawah@jkm.gov.my

Cik Sarmi Binti Samin
Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) N19(Kontrak)
Phone: 088-245215
Email: -

Encik Ryzal Bin Derun
Pemandu Kenderaan H11
Phone: 088-245215
Email: -

Encik Mustafa Bin Muluk
Pemandu Kenderaan H11
Phone: 088-245215
Email: mustafa@jkm.gov.my

Encik Mohamed Dzulkifli Bin AG Muhamad
Pemandu Kenderaan H11
Phone: 088 245215
Email: mdzulkifli@jkm.gov.my

Encik hairy Bin Yusri
Pemandu Kenderaan H11
Phone: 088 245215
Email: hairyyusri@jkm.gov.my

Encik Jahim Bin Ramlee
Pemandu Kenderaan H11
Phone: 088 245215
Email: -

MOHD RIDZUAN BIN JAMAIN
PEMBANTU OPERASI N1
Phone: 088-245215
Email: ridzuanjamain@jkm.gov.my

PENAFIAN : Pentadbir laman web ini tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kerugian atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan sebarang maklumat yang terdapat di dalam laman web ini.Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 6.0 ke atas dan resolusi 1024x768.
Hakcipta © 2022 Jabatan Perkhidmatan Kebajikan Am Sabah. | Designed by Pusat ICT Sabah |